images: radostina

Sunny Sunday in Prague // Слънчева неделя в Прага
Comments
7 responses to “Sunny Sunday in Prague // Слънчева неделя в Прага”
-
Прекрасни снимки:) Наистина Прага е прекрасна, когато е слънчева и още никак не съм имала време да и се нарадвам, но пък нали така е по сладко … когато времето е дефицит :) Мисля при първа възможност да се разходя до споделеното от теб местенце, много обичам такъв тип заведения :)
Хубава седмица Радостина! -
thank you, puput :)
-
ооу, все зимата съм била в Прага и така и не можах истински да и се зарадвам. Благодаря и аз за снимките
-
Йе-е-е, радвам се, че ти хареса. Значи ще те водя там. Най-хубаво е обаче през делничен ден, защото в събота и неделя е пълно с туристи.
-
привет вероника,
прага е много хубава през зимата, но аз най-много си я харесвам през есента. препоръчвам ти да наминеш някой път през октомври, тогава наистина е много впечатляваща.
поздрави и благодаря за коментара.
радостина -
I love your photos!







Leave a Reply